logo

 

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA
WNĘTRZ"Idea jest zbawieniem dzięki wyobraźni"

Frank Lloyd Wrigh

Oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta przedstawiamy szeroką ofertę usług projektowych, która pozwoli Państwu wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Projekt częściowy lub kompleksowy:

Proponujemy spotkanie, które będzie miało na celu poznanie preferencji klienta w zakresie stylu oraz charakteru wnętrza, z naszej strony przedstawimy wstępne propozycje aranżacji.

Projekt on-line:

Oferta przygotowana specjalnie dla klienta, który drogą on-line chciałby skorzystać z projektu zaplanowania wnętrza swojego lokalu.
Proponujemy Państwu nowatorskie rozwiązania, innowacyjny projekt wnętrza oraz zapewniamy szeroką i aktualizowaną na bieżąco gamę najnowszych urządzeń AGD oraz sprzętu RTV.

Przedstawiamy atrakcyjne ceny za projekt koncepcyjny i aranżację poszczególnych pomieszczeń lub całego mieszkania:

Zajmujemy się również doradztwem i świadczymy usługi w zakresie konsultacji technicznych. Pomożemy Państwu przy wyborze odpowiednich mebli i urządzeń zapewniając konkurencyjne ceny u producenta.

Konsultacja:

Oferujemy szybką metamorfozę, zmianę funkcjonalną pomieszczenia, dobór kolorów, dodatków oraz spójność koncepcji aranżowanego wnętrza.

Poszczególne etapy mogą być zamawiane pojedynczo w zależności od potrzeb klienta.
Jeśli jesteś zdecydowany na którąś z opcji jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Staramy się dobrze rozplanować układ wnętrza, który stworzy wygodną i funkcjonalną kompozycję. Pomożemy dokonać wyboru, co do wystroju, kolorystyki oraz wykończenia. Stosujemy efektowne techniki dekoracji ścian. Przedstawiamy wstępne propozycje dotyczące wyboru materiałów i wyposażenia oraz doboru mebli i oświetlenia.

 

Projekt zawiera:

Projekt wnętrza zostaje stworzony w postaci rzutów w rzeczywistej skali pomieszczeń i za pomocą wizualizacji 3D. Jednocześnie dla pełniejszego przedstawienia zaaranżowanej przestrzeni załączymy film z interaktywnej kamery 3D.

Współpracujemy z wieloma specjalistami branży budowlanej oraz firmami produkującymi meble.

Możemy również zaoferować pomoc w wyborze ekipy budowlanej oraz polecić sprawdzonych fachowców i wykonawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zapewniamy nadzór autorski nad wykonaniem projektu. Konsultujemy i doradzamy w trakcie realizacji projektu.