logo

 

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA
WNĘTRZ


"Idea jest zbawieniem dzięki wyobraźni"

Frank Lloyd Wrigh

OFERTA

Oferując Państwu swoją wiedzę oraz doświadczenie proponujemy różne możliwości współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Nasza oferta pozwala wybrać najlepszą opcję realizacji.

PROJEKT CZĘŚCIOWY LUB KOMPLEKSOWY:

Proponujemy spotkanie, które będzie miało na celu poznanie preferencji klienta w zakresie stylu oraz charakteru wnętrza. Projekt rozpoczyna się od inwentaryzacji na podstawie przestawionych planów i rzutów architektonicznych oraz analizy potrzeb funkcjonalnych Klientów projektowanego wnętrza. Po zapoznaniu się z powyższymi materiałami zaczynamy pracę od stworzenia różnorodnych aranżacji na rzucie z rozmieszczeniem wszystkich pomieszczeń, ścian działowych, układów mebli, urządzeń i sanitariatów. Przedstawiamy układy pomieszczeń zachęcając do aktywnego współtworzenia idealnej dla Klienta wersji aranżacji funkcjonalnej wnętrza. Finalna wersja projektu łączy najkorzystniejsze rozwiązania funkcjonalne.

WIZUALIZACJE 3D:

Kolejnym etapem projektowania jest stworzenie przestrzennej koncepcji i wizualizacji 3D. Przedstawiamy całą przestrzeń, meble, detale, elementy wykończenia, materiały i kolory. Jest to etap projektu, który pokazuje jak będzie wyglądało wnętrze. Widzimy i omawiamy rozwiązania estetyczne. W naszej ofercie proponujemy Klientom również obejrzenie swojego wnętrza za pomocą interaktywnej kamery 360 ̊ , jest to tzw. spacer po pomieszczeniu.

RYSUNKI WYKONAWCZE:

Po zaakceptowaniu wizualizacji przygotowywana jest dokumentacja techniczna zawierająca wszystkie niezbędne rysunki potrzebne do realizacji wnętrza zgodnie z koncepcją potwierdzoną przez Klienta w fazie wizualizacji: rzuty wraz z dyspozycją dotycząca wszelkich instalacji, układem posadzek, projektu sufitów i innych zabudów o charakterze indywidualnym, przekroje wraz z detalami wykonawczymi, szkice elementów indywidualnych w tym wszelkich mebli, informacje materiałowe, opisy wykonawcze.

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW I WYPOSAŻENIA:

Przedstawiamy zestaw wszelkich materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia.

PROJEKT ZAWIERA

• projekt koncepcyjny na bazie rzutów architektonicznych

• projekt podłóg dostosowany do charakteru pomieszczeń: parkiet lub glazura

• projekt oświetlenia i sufitów podwieszanych w poszczególnych pomieszczeniach

• projekt rozmieszczenia gniazd elektrycznych, telefonicznych, internetowych i RTV

• projekt kuchni, rozmieszczenie mebli i sprzętu AGD

• projekt łazienek, rozmieszczenie punktów wodnych, płytek ściennych i podłogowych, ceramiki i armatury łazienkowej

• projekt mebli w łazience, garderobie i innych pomieszczeniach z wykorzystaniem wnęk

• dobór odpowiednich mebli z korzystnym układem funkcji i rozmieszczenia

• projekt poszczególnych pomieszczeń bądź stref mieszkalnych z doborem kolorystyki i okładzin ściennych, farb, tapet i tynków strukturalnych

• dobór dodatków dekoracyjnych: karniszy firan, rolet, roślin, oświetlenia

• zestawienie materiałów potrzebnych do realizacji oraz wskazanie miejsca ich zakupu

Projektujemy również indywidualne propozycje mebli, które nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Dzięki meblom robionym na wymiar z funkcjonalmymi rozwiązaniami zyskujemy więcej przestrzeni w małych wnętrzach. We wnętrzach dużych dodajemy splendoru i wyjątkowego charakteru.

Zaprojektowane meble mogą wykonać współpracujące z nami warsztaty stolarskie posiadające duże doświadczenie. Możemy również zaoferować pomoc w wyborze ekipy budowlanej oraz polecić sprawdzonych fachowców i wykonawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zapewniamy nadzór autorski nad wykonaniem projektu. Konsultujemy i doradzamy w trakcie realizacji projektu.