logo

 

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA
WNĘTRZ"Idea jest zbawieniem dzięki wyobraźni"

Frank Lloyd Wrigh

Firma


JL Studio Projekt to biuro zajmujące się kompleksowym projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Staramy się, aby nasze aranżacje kreowały przestrzeń w sposób ciekawy, nadawały jej niepowtarzalny klimat, estetykę i funkcjonalność. Najważniejsze dla nas są potrzeby klientów, dlatego każdy projekt przygotowywany jest na podstawie sugestii i upodobań naszych zleceniodawców.

Staramy się, aby nasze propozycje i projekty były dostosowane dla potrzeb Klientów. Inspiracje czerpiemy z najnowszych trendów wnętrzarskich zdobytych na targach i wystawach w kraju jak i za granicą.

Nasza oferta zawiera Projekt oparty na wizualizacji 3D, przedstawienie rzutów pomieszczeń w skali oraz w postaci filmu i Interaktywnej kamery 3D.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomagamy w urządzeniu mieszkania jak i całego domu poczynając od stworzenia projektu poprzez całą realizację z doborem odpowiedniego sprzętu nie pomijając najdrobniejszych detali.

Dbamy o to, aby każdy nasz projekt jak najlepiej odzwierciedlał osobowość naszego Klienta i pasował do jego stylu życia. Wynikiem wspólnych rozmów jest wstępna koncepcja wnętrza, która po akceptacji jest szczegółowo dopracowywana. Efektem prac jest profesjonalny projekt wnętrza z charakterem.

Nasz zapał i niekonwencjonalne pomysły sprawiły, że powstało już wiele ciekawych i niepowtarzalnych realizacji. Dzięki naszemu profesjonalizmowi, możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie wykonywane przez nas aranżację będą spełniały Państwa oczekiwania.